Nejnovější články

Rodiče dostanou přidáno. Ale ne všichni.

Možná patříte mezi rodiče dětí, které už letos oslavily čtvrté narozeniny, a nedočkali jste se zvýšení rodičovského příspěvku nebo dokonce máte děti odrostlé. Možná jste ale netrpělivě čekali, jak to s rodičovskou dopadne a zda spolu se svým dítětem stihnete vyčerpat celou částku nově zvýšeného rodičovského příspěvku. Ten se od 1. 1. 2020 zvedá pro jedno dítě z 220 tisíc korun na 300 tisíc, pro dvojčata a vícerčata z 330 tisíc na 450 tisíc korun.

 Celý článek Přidáno 04.12.2019

Životní pojistka? Pro téměř 50 % populace velká neznámá

Pokud patříte mezi ty, kteří mají sjednané životní pojištění, asi pro vás bude překvapením, že téměř polovina z nás netuší, co přesně životní pojištění znamená. Někteří si představují, že životní pojištění slouží ke krytí výloh na kosmetickou chirurgii, antikoncepci nebo třeba léčbu alergií. Jiní se domnívají, že například cestovní pojištění je součástí toho životního.

 Celý článek Přidáno 19.11.2019

Koupě bytu? Ohlídejte si závazky po předchozím majiteli

Říkejme jim třeba pan a paní Doubkovi. Paní Doubková dlouho toužila se přestěhovat do většího bytu. Ten malý už jim nestačil. To víte, tři děti, dva dospělí a pes. A tak se pan Doubek rozhlížel po realitním trhu tak dlouho, až našel parádní byt za velmi slušnou cenu. Když se byli na byt podívat, zaujala je kromě velikosti a dispozice bytu také koupelna s velkou masážní vanou. Rozhodli se nemovitost koupit.

 

Zajimají Vás další informace o financování koupě bytu? Neváhejte se na nás obrátit!

 Celý článek Přidáno 10.11.2019

Co když pokazíte něco v práci a zaměstnavatel po vás bude chtít náhradu škodu? Řešte to včas

Přezdívá se jí taky pojistka na blbost. I když nemá s hloupými lidmi nic společného. A o kom nebo spíš o čem je vlastně řeč? O pojištění odpovědnosti za škodu při výkonu povolání. Tenhle dlouhý název i přezdívka ale jednoznačně vystihují důležitou vlastnost tohoto pojištění.

 Celý článek Přidáno 23.10.2019

Studentský účet? Využijte výhod!

Nástup potomka na vysokou školu sebou přináší velké množství výdajů. A posílání peněz Vašemu dítěti pomocí složenky jistě nebude nejlevnější záležitost. Založte mu proto studentský bankovní účet!

Mnoho možností

Velká část bank působících na českém trhu nabízí speciální bankovní účty pro studenty. Účty se vzájemně liší, ale spojují je nízké poplatky nebo jejich úplná absence. Zároveň banky nabízí různé bonusy. Některé nabízí vstupní bonusy, jiné zase možnost bezúročného přečerpání bankovního účtu. Některé dokonce k účtu vydají platební kartu, se kterou může student vybírat kdekoli po světě při svých cestovatelských dobrodružstvích.  Dalším typem nabízeného bonusu je úročení vkladu. Stačí si jen vybrat preferovanou variantu.

Standartně jsou studentské účty omezeny věkem tzn. většinou 18 až 26 let, občas až 28 let. Některé banky zároveň požadují potvrzení o studiu.

 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat kteréhokoli našeho poradce, který Vám pomůže vybrat variantu přesně podle Vašich požadavků!

 Celý článek Přidáno 20.10.2019

Úrazové pojištění. Zbytečnost nebo nutnost?

Na chirurgické pohotovosti se lékaři a sestřičky setkávají s nejrůznějšími úrazy. Velmi často i s úrazy od mixérů, které zraněný nevytáhl při manipulaci ze zásuvky. A i když to na první pohled vypadá jako hloupá chyba, všichni jsme jenom lidé a každý z nás může zazmatkovat nebo si třeba nešťastnou náhodou při obyčejném pádu zlomit ošklivě zápěstí, vymknout kotník nebo si rozbít hlavu. Někdy bohužel s trvalými následky.

 Celý článek Přidáno 09.10.2019

Menší půjčky dokážou pěkně zavařit

Dalo by se to nazvat cestou do pekel. Několik zdánlivě drobných půjček, třeba i jen na částky do deseti tisíc korun. Vypadá to nevinně. Tak jako u mého bývalého spolužáka. Nejprve si půjčil na ledničku, pak na rozbité elektrické stahování okénka od auta a nakonec ještě na novou pračku. Aby toho nebylo málo, blížilo se léto a on dětem přísahal, že letos už opravdu pojedou k moři. A tak si zase půjčil. Na parádní dovolenou. Co měl jako jiného dělat, když to prostě slíbil?

 Celý článek Přidáno 25.09.2019

Zranění při nehodě - víte, na jakou finanční kompenzaci máte nárok?

Prásk. Ohlušující rána a pak krátké ticho, ve kterém se tají dech. Pár přelomových vteřin. Okamžik, který může změnit úplně vše. V lepším případě to odnesou jen odřené plechy. V tom horším se k vám během pár minut začnout sjíždět záchranáři, policisté a možná i hasiči.

 Celý článek Přidáno 11.09.2019

Nabídka výhodných úvěrů na rekonstrukci a modernizaci nemovistosti

Vážené klientky a klienti, 

 

v rámci snahy o co nejlepší péči o naše klienty, jsme pro Vás připravili nabídku úvěrů na rekonstrukci nemovitostí. 

 

Pro naše klienty dokážeme zprostředkovat výhodně úvěry na rekonstrukci a modernizaci nemovitosti v řádu až několik set tisíc korun.  Příkladem může být úvěr ve výši 300 000 Kč s měsíční splátkou pouhých 1 300 Kč! 

 

V České republice je velké množství starších nemovitostí, ale většina majitelů chce vylepšit svoji nemovitost do moderní podoby. Zároveň se nacházíme v době, kdy nových bytů na trhu je jako šafránu. Proto se rekonstrukce a modernizace zánovních nemovitostí ukazuje jako nejvýhodnější řešení.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 Celý článek Přidáno 28.08.2019

Pojištění domácnosti pomůže řešit škody po vodě i požáru

„Prvně to vypadalo, že škoda nebude tak veliká. Zničené věci po požáru v koupelně jsem nechala od souseda odnést do kontejneru. Jako první mi pomáhal zlikvidovat následky ohně, který vznikl od zkratu topného ventilátoru. Přitápěla jsem jím čtyřměsíčnímu synkovi při koupání. Byl vypnutý, ale nevytáhla jsem ho ze zdi a šla syna uspat do ložnice.“ Líčila mi jedna klientka.

 Celý článek Přidáno 28.08.2019