Nejnovější články

Jak si pojistit majetek? Ani moc, ani málo - tedy přiměřeně

Pojištění domácnosti nebo nemovitosti je opatření, které chrání nás a naše základní zázemí před nenadálými událostmi. Nastavit svou pojistku správně však není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. A přitom může nesprávné ohodnocení majetku znamenat výraznou finanční ztrátu.

 Celý článek Přidáno 15.08.2018

Rekvalifikační kurz v oblasti financí zdarma

Nabízíme rekvalifikační kurz zdarma v oblasti financí, pojišťovnictví a investičních služeb. 

 

Pokud nejste spokojeni ve svým zaměstnáním či chcete novou motivaci? 

 

Obraťte se na nás!

 

Nabízíme Vám:

Osobní rozvoj a zaškolení pod dohledem odborníků 

Možnost využití zavedené kanceláře

Volnou pracovní dobu 

Ohodnocení dle vykonané práce

 

 

Podmínky pro rekvalifikační kurz: 

Středoškolské vzdělání ukončené maturitou 

Uchazeč musí být buď rodič dětí do 15 let, anebo starší 54 let

Slušnost, loajalita a reprezentativní chování 

 

Kontakt: Věra Zámečníková   776 019 779

 

 

 

 Celý článek Přidáno 14.08.2018

Jak spořit dítěti a vést jej k finanční zodpovědnosti

Všichni pro své děti chceme jen to nejlepší. Rádi bychom je také finančně zajistili. Zorientovat se v rostoucí nabídce nejrůznějších spořících produktů a pojistek není snadné. Jak tedy děti zajistit a přitom nenaletět?

Především je třeba vzít v úvahu, že stejně jako se mění hodnota peněz, může mít i potomek ve dvaceti úplně jiné představy o životě, než jeho rodiče v době, když byl ještě malé dítě. Stejně tak jeho zájmy se v průběhu let od dětství do puberty mohou měnit, což by měla reflektovat správně vybraná pojistka.

 

 

 Celý článek Přidáno 14.08.2018

Jak správně postupovat při reklamaci zájezdu

Vrátili jste se z dovolené rozčarovaní ze služeb, které vám poskytla cestovní kancelář? Ubytování bylo horší, vzdálenost od moře neodpovídala informaci v katalogu a slibovaný bazén úplně chyběl? Braňte se a vady zájezdu reklamujte.

 Celý článek Přidáno 01.08.2018

Kešem nebo šekem? Nejlépe bezhotovostně

S rozšiřováním využití moderních technologií roste důvěra v bezhotovostní transakce. Zatímco dříve byly takové finanční pohyby vzácnější a omezovaly se především na šeky a později na platební karty, dnes je možností daleko více. Máme se v blízké budoucnosti připravit na úplnou absenci bankovek a mincí?

 Celý článek Přidáno 10.07.2018

Pracovní úrazy a nemoci z povolání

Budeme se věnovat okolnostem, kdy škodu způsobíte sami sobě. Co je v takovém případě nutné udělat, kdy máte nárok na náhradu újmy a kam se obrátit tehdy, jsou-li zdravotní potíže dlouhodobého charakteru?

 Celý článek Přidáno 20.06.2018

Na jaké odškodnění máte nárok při zrušeném nebo zpožděném letu

Letní sezóna je tady. Turisté, cestovatelé a dobrodruzi se vydávají za hranice. Z malého pevninského státu uprostřed Evropy je to většinou nejsnazší letadlem. Letiště jsou ale logistický uzel jako každý jiný, i tady vzniká řada problémů. Lety se zpožďují, někdy i ruší. Co s tím? Máte nárok na kompenzaci? V jaké výši? A za jakých podmínek?

 Celý článek Přidáno 06.06.2018

S výměnou peněz na dovolenou nemusíte spěchat

Ačkoli jsme se přehoupli teprve do druhé poloviny jara, léto o sobě dává hlasitě vědět. S ním se blíží i období vrcholné letní sezóny, během níž vyrazí spousta Čechů za hranice republiky. Stále neodbytněji se nám tedy připomíná otázka, kdy je výhodnější vyměnit si peníze. Je lepší neváhat, nebo raději vyčkat? A co platby kartou?

Blíží se letní sezóna a v plném proudu už jsou první předsezónní  dovolené do některých atraktivních destinací, kde bývá v prázdninových měsících příliš horko nebo přelidněno.

I v případě, že máte vše zaplaceno předem, budete zvažovat výměnu hotovosti. Vedle zásadní otázky, kolik peněz si vlastně směnit, se nabízí ještě další volba. Vyplatí se převést peníze na cizí měnu nyní, nebo je lepší počkat? A jak se to vlastně má s výhodností platebních karet?

 

Připomínáme, že do konce června 2018 probíhá akce na založení stavebního spoření bez poplatku pro děti do 24 let! Přijďte k nám zjistit více informací o této výhodné nabídce. 

 Celý článek Přidáno 05.06.2018

Legislativní změna GPDR

Vážené klientky, vážení klienti,
 
 
děkujeme Vám za přízeň, kterou nám opakovaně projevujete. Velmi si vážíme, že můžeme pomáhat uskutečnovat Vaše sny. 
 
Dnes vstupuje v platnost evropská legislativní úprava GPDR. V souladu s touto změnou, si Vás dovolujeme požádat o setrvání v naší databázi.
 
Vaše údaje jsou bezpečně uloženy a nelze je využít bez Vašeho souhlasu. 
 
V případě, že si nepřejete v této databázi setrvat, stačí v dolní části této zprávy označit tlačítko - klikněte zde.
 
V případě Vaší další návštěvy naší bezplatné kanceláře, máme pro Vás připraven souhlas se zpracováním Vašich údajů, kde velmi jednoduchým způsobem budete tento souhlas moci potvrdit.
 
Těšíme se na Vás 
 
Věra Zámečníková s týmem poradců
 Celý článek Přidáno 24.05.2018

Češi konečně začali šetřit a vytvářet si finanční rezervu

Ačkoli se Češi nedostávají nad průměr v celkové finanční gramotnosti, alespoň jeden ukazatel je pozitivní. Začali si totiž konečně vytvářet finanční rezervu. To jsou výsledky nedávného průzkumu.

Každoroční průzkum České bankovní asociace (ČBA) týkající se finanční gramotnosti obyvatelstva dopadl průměrně. Dotazovaní získali pouze 56 bodů ze sta možných. Oproti loňsku se jedná o jednoprocentní zlepšení.

 

 

Přijďte k nám a zjistíte, že stačí již dvacet korun denně!

 Celý článek Přidáno 15.05.2018