Nejnovější články

Zásady zdravého zacházení s financemi při dětech

Děti přinášejí do života nový rozměr. Vedle radostných aspektů také nové starosti, především ekonomické povahy. Jaké jsou zásady pro zdravou správu rodinných financí?

Příchod nového člena rodiny je spojen především s mnoha emocemi. A stejně jako se najednou mění žebříček priorit rodičů, velké změny přicházejí i do schématu rodinného rozpočtu.

Dospělí najednou hospodaří za více osob a často přitom operují s mnoha neznámými. Udržet rozpočet v rovnováze je nezřídka velmi hraniční.

Zejména pro prvorodiče je obtížné se do nové situace nezamotat. V tomto článku, volně inspirovaném textem na anglicky psaných stránkách howstuffwork, se pokusím nabídnout několik orientačních bodů. Ačkoli rodinný život samotný může být v různých zemích podobný, ekonomický rámec je odlišný. V našem článku je tento fakt zohledněn.

 

V případě odtazů se neváhejte ozvat, jsme tu pro Vás!

 Celý článek Přidáno 19.02.2019

Podmínky pro vstup pronajímatele do nemovitosti

Za jakých podmínek může majitel vstupovat do pronajaté nemovitosti? Jsou tyto podmínky stanovené zákonem, nebo záleží na konkrétní domluvě pronajímatele a nájemce? Majitelé často žijí v domněnce, že je rozhodnutí, kdy a na jak dlouho svou nemovitost navštíví, pouze na nich. Je tomu opravdu tak?

 Celý článek Přidáno 16.01.2019

Jak darovat novoroční rozhodnutí

Určitě i vy máte kolem sebe lidi, kteří vám prozradili svoje novoroční předsevzetí. Jeden z mých kolegů mi už koncem listopadu s nadšením vyprávěl o tom, jak začne v novém roce pravidelně každé ráno běhat. Hlavou mi proběhla otázka, která samozřejmě zůstala nevyřčena. “Proč až v novém roce?” Odpověď je nasnadě. Nový rok je berličkou, která nám pomůže překonat celkem přirozené důvody, proč se nám do toho nechce hned. U ranního běhání to může být to, že si musíme ráno přivstat. Nebo jenom přirozená pohodlnost. Nechceme se vzdát momentální pohody. Víme, že by nám to prospělo, ale neděláme to. Dobrý výsledek se dostaví až za dlouhou dobu, ale ty nepříjemné překážky jsou tady hned teď. Tak to odložíme.

 Celý článek Přidáno 08.01.2019

Vánoční přání 2018

Vážení klienti, milí přátelé, 

 

přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků

a úspěšný vstup do nového roku 2019!

 

Dovolte nám poděkovat za dlouholetou přízeň,

kterou nám projevujete.

Věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat!

 

Věra Zámečníková s týmem poradců

 

 Celý článek Přidáno 18.12.2018

Stavební do konce roku ještě výhodněji!

 

 

Stavební spoření je jedním ze základních prvků zhodnocování finančních prostředků. Hlavní devizou je státní podpora, která činní až 2 000 Kč ročně. Zároveň je stavební velmi bezpečné, neboť vklady jsou pojištěny.

V současné době nabízíme uzavření smluv o stavebním spoření bez poplatku. Tato akce platí pouze do konce roku. Využijte této šance a získejte skvělé zhodnocení vlastních prostředků.  

 

Neváhejte nás kontaktovat!

 Celý článek Přidáno 11.12.2018

Dotazník pro uchazeče trhu práce

Vážení,

 

v rámci zkvalitňování našich služeb, hledáme posily do našeho týmu spolupracovníků. Prosím vyplňte krátký dotazník, který vám může zlepšit své finanční podmínky. 

Odkaz na dotazník: Dotazník

 

I vy můžete podnikat - peníze - budete jich mít tolik, kolik chcete...

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na osobní setkání

 

Pozvánka na zdarma seminář o financích

 

12 (1)

 Celý článek Přidáno 27.11.2018

Jak si ohlídat platební kartu

Svět finančních transakcí se z fyzického rozměru rychle stahuje do digitální dimenze. Platby jsou jednodušší a rychlejší. O to abstraktnější jsou ale podvodné triky. Jakých pravidel se držet, abyste své peníze ochránili? Jak zacházet s platebními kartami a minimalizovat riziko?

 Celý článek Přidáno 21.11.2018

Zdravé finance, zdravý vztah

Každý vnímá peníze jinak. Někdo je k nim velkorysý, jiný zase na nich velmi lpí. O peníze jde vždy až
v první řadě. Peníze nenosí štěstí, ani lásku, ale každý bude radši brečet v domě než na ulici. Peníze
jsou důležitou součástí vztahů. Někdy příjemnou, někdy velmi traumatizující.

 Celý článek Přidáno 20.11.2018

Před čím vás dokáže ochránit manželská smlouva

Manželská smlouva se stává trendem. Je to opodstatněné. Mít dokonalý přehled o majetku partnera a jeho případných závazcích je totiž velice obtížné. Institut společného jmění manželů přenáší mnohdy tíživou část zodpovědnosti na druhého z partnerů. Při exekuci majetku už pak bývá pozdě.

I když si to za idealistických okolností málokdo připouští, také u osob nejbližších bychom měli být s důvěrou alespoň do určité míry opatrní. Sňatek je důvodem k radosti a veselení se, ale i tak bychom měli vědět, jak na tom je partner finančně.

 Celý článek Přidáno 06.11.2018

Nová služba pro Vás! Celosvětová platební karta

Vážené klientky, vážení klienti,

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme pro Vás připravili jedinečnou službu. Nyní Vám nabízíme založení bankovního účtu, kde v rámci základních služeb získáte výběry z bankovního konta zdarma po celém světě. Velmi výhodná je tato nabídka zejména pro klienty, kteří se chystají refinancovat své úvěry, či se chystají využít další finanční produkty. 

 

Pro více informací nás kontaktujte nebo si domluvte osobní schůzku u jednoho z našich konzultantů. Těšíme se na Vás. 

 Celý článek Přidáno 23.10.2018