Nejnovější články

Stavební do konce roku ještě výhodněji!

 

 

Stavební spoření je jedním ze základních prvků zhodnocování finančních prostředků. Hlavní devizou je státní podpora, která činní až 2 000 Kč ročně. Zároveň je stavební velmi bezpečné, neboť vklady jsou pojištěny.

V současné době nabízíme uzavření smluv o stavebním spoření bez poplatku. Tato akce platí pouze do konce roku. Využijte této šance a získejte skvělé zhodnocení vlastních prostředků.  

 

Neváhejte nás kontaktovat!

 Celý článek Přidáno 11.12.2018

Dotazník pro uchazeče trhu práce

Vážení,

 

v rámci zkvalitňování našich služeb, hledáme posily do našeho týmu spolupracovníků. Prosím vyplňte krátký dotazník, který vám může zlepšit své finanční podmínky. 

Odkaz na dotazník: Dotazník

 

I vy můžete podnikat - peníze - budete jich mít tolik, kolik chcete...

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na osobní setkání

 

Pozvánka na zdarma seminář o financích

 

12 (1)

 Celý článek Přidáno 27.11.2018

Jak si ohlídat platební kartu

Svět finančních transakcí se z fyzického rozměru rychle stahuje do digitální dimenze. Platby jsou jednodušší a rychlejší. O to abstraktnější jsou ale podvodné triky. Jakých pravidel se držet, abyste své peníze ochránili? Jak zacházet s platebními kartami a minimalizovat riziko?

 Celý článek Přidáno 21.11.2018

Zdravé finance, zdravý vztah

Každý vnímá peníze jinak. Někdo je k nim velkorysý, jiný zase na nich velmi lpí. O peníze jde vždy až
v první řadě. Peníze nenosí štěstí, ani lásku, ale každý bude radši brečet v domě než na ulici. Peníze
jsou důležitou součástí vztahů. Někdy příjemnou, někdy velmi traumatizující.

 Celý článek Přidáno 20.11.2018

Před čím vás dokáže ochránit manželská smlouva

Manželská smlouva se stává trendem. Je to opodstatněné. Mít dokonalý přehled o majetku partnera a jeho případných závazcích je totiž velice obtížné. Institut společného jmění manželů přenáší mnohdy tíživou část zodpovědnosti na druhého z partnerů. Při exekuci majetku už pak bývá pozdě.

I když si to za idealistických okolností málokdo připouští, také u osob nejbližších bychom měli být s důvěrou alespoň do určité míry opatrní. Sňatek je důvodem k radosti a veselení se, ale i tak bychom měli vědět, jak na tom je partner finančně.

 Celý článek Přidáno 06.11.2018

Nová služba pro Vás! Celosvětová platební karta

Vážené klientky, vážení klienti,

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme pro Vás připravili jedinečnou službu. Nyní Vám nabízíme založení bankovního účtu, kde v rámci základních služeb získáte výběry z bankovního konta zdarma po celém světě. Velmi výhodná je tato nabídka zejména pro klienty, kteří se chystají refinancovat své úvěry, či se chystají využít další finanční produkty. 

 

Pro více informací nás kontaktujte nebo si domluvte osobní schůzku u jednoho z našich konzultantů. Těšíme se na Vás. 

 Celý článek Přidáno 23.10.2018

Nové půjčky mladým s nízkou úrokovou sazbou

V polovině srpna se začaly přijímat žádosti o úvěry v rámci takzvaného Programu pro mladé. Jedná se o úvěr od Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB). Úroková sazba je pouze 1,12 procenta. Tato výhoda je však vyvážena značně nízkou vstřícností k potřebám žadatelů.

 Celý článek Přidáno 10.10.2018

Jak na domácí finance?

V České republice neexistuje téměř negramotnost. Všichni máme základní vzdělaní, za což vděčíme tereziánským reformám z devatenáctého století. Nicméně finanční gramotnost se nachází na úplně jiné úrovni. Bohužel na té mnohem nižší. Pojďme si zopakovat základní body domácích financí.

Na základě Vašich žádostí

Na základě Vašich četných podnětů chystáme seriál seminářů o financích. Semináře jsou určeny pro studenty základních a středních škol. A to zcela zdarma. Naší snahou je zlepšovat svět kolem nás.  Chceme lidem přiblížit svět financí. Pokud máte doporučení na základní nebo střední školu ve Vašem okolí, kde bychom mohli náš seminář uvést, neváhejte se nám ozvat!

Naše interaktivní hra

Zaujme i dospěláky. Přijďte si k nám vyzkoušet rodinného manažera. Do života si přinesete cenné zkušenosti a na trhu práce budete konkurenceschopní.

Žijte svůj sen, my Vám k tomu rádi pomůžeme.

 Celý článek Přidáno 03.10.2018

Spoření a mladí lidé

Mladí lidé často peníze neřeší, žijí aktuální chvilkou a užívají si života. Podle posledních průzkumů více jak polovina osmnáctiletých neví, kolik jejich rodiče platí za bydlení, jaké jsou životní náklady, či kolik měsíčně dají na splátky úvěrů. Ba co víc, nemají ani představu, jak vysoké by tyto sumy mohly být.

O nákladech na pořízení vlastního bydlení rovněž nemají představu. Nicméně je pravdou, že i oni budou muset mít našetřeno na pořízení vlastní nemovitosti poměrně značnou část prostředků. Stoprocentní hypoteční úvěry jsou minulostí a spoření, nebo investování je čím dál větší nutností.

 Celý článek Přidáno 12.09.2018

Nemovitosti se vyplatí pronajímat spíše dlouhodobě

Říká se, že nákup nemovitostí je jednou z nejlepších investic. Kromě samotné hodnoty nemovitého majetku, kterou lze ještě zvyšovat chytrými stavebními zásahy a úpravami, je výhodou možnost zhodnocovat investici průběžně, pomocí pronájmu. Zatímco v současnosti je trendem pronajímat byty a domy krátkodobě přes různé webové portály, ekonomové se zastávají spíše dlouhodobého pronájmu.

S rostoucím turistickým ruchem a všudypřítomným internetem se zvyšuje také počet krátkodobě pronajímaných bytů. Nejčastěji se pro pronajímání používá celosvětová platforma Airbnb. Ačkoli je vidina rychlého výdělku lákavá, experti jsou z dlouhodobého hlediska opatrnější.

 V každé době se vyplatí vlastnit nemovitost, přijďte se o tom poradit. 

 Celý článek Přidáno 04.09.2018