Nejnovější články

Nově zprostředkované služby

Vážení klienti,

 

rádi bychom Vás informovali o novém produktu, který je určen pro podnikatele. Zprostředkujeme Vás spotřebitelský úvěr za velmi výhodných podmínek. Tento spotřebitelský úvěr může být na cokoli až do výše 500 000 Kč. Nutné je pouze 12 posledních měsíců podnikat. Pro více informací se neváhejte na nás obrátit.

 

Nejste podnikatel? Nevadí!

I pro Vás najdeme řešení spotřebitelské či hypoteční úvěry, investice i stavební spoření, to vše a mnoho dalšího pro Vás umíme zařídit.

 Celý článek Přidáno 17.04.2019

Jak zvládnout práci z domova a užít si jejích výhod

Práce z domova je čím dál lépe realizovatelná v mnoha profesích. Může se jednat o výhodu. Aby však byla efektivní, je potřeba znát také zrádná místa a naučit se řídit některými pravidly.

 Celý článek Přidáno 27.03.2019

V Česku odstartovaly naplno platby přes Apple Pay

Zatímco platby přes Google Pay fungují už nějakou dobu, nyní se dočkali také uživatelé iOS. 19. 2. 2019 byl v Česku spuštěn platební systém Apple Pay. Kterých zařízení se tato služba týká? Jak přesně funguje a jaké jsou její hlavní výhody?

 Celý článek Přidáno 13.03.2019

Zdravý člověk, zdravé finance

Zdravé finance a zdraví člověka spolu úzce souvisí.

 

Jen málokdy se Vám může stát, že služba o tolik překročí Vaše očekávání.

Takovou službu jsem zažila v poslední době jen jednou a to u paní Hany Bártové v jejím Detox centru.

S jejím souhlasem Vám dávám pár informací a reference klientů.

Vždyť potřebujeme obojí – zdravý organismus i zdravé finance.

A Vy už víte, že jsme tady pro Vás…

 Celý článek Přidáno 02.03.2019

Zásady zdravého zacházení s financemi při dětech

Děti přinášejí do života nový rozměr. Vedle radostných aspektů také nové starosti, především ekonomické povahy. Jaké jsou zásady pro zdravou správu rodinných financí?

Příchod nového člena rodiny je spojen především s mnoha emocemi. A stejně jako se najednou mění žebříček priorit rodičů, velké změny přicházejí i do schématu rodinného rozpočtu.

Dospělí najednou hospodaří za více osob a často přitom operují s mnoha neznámými. Udržet rozpočet v rovnováze je nezřídka velmi hraniční.

Zejména pro prvorodiče je obtížné se do nové situace nezamotat. V tomto článku, volně inspirovaném textem na anglicky psaných stránkách howstuffwork, se pokusím nabídnout několik orientačních bodů. Ačkoli rodinný život samotný může být v různých zemích podobný, ekonomický rámec je odlišný. V našem článku je tento fakt zohledněn.

 

V případě odtazů se neváhejte ozvat, jsme tu pro Vás!

 Celý článek Přidáno 19.02.2019

Podmínky pro vstup pronajímatele do nemovitosti

Za jakých podmínek může majitel vstupovat do pronajaté nemovitosti? Jsou tyto podmínky stanovené zákonem, nebo záleží na konkrétní domluvě pronajímatele a nájemce? Majitelé často žijí v domněnce, že je rozhodnutí, kdy a na jak dlouho svou nemovitost navštíví, pouze na nich. Je tomu opravdu tak?

 Celý článek Přidáno 16.01.2019

Jak darovat novoroční rozhodnutí

Určitě i vy máte kolem sebe lidi, kteří vám prozradili svoje novoroční předsevzetí. Jeden z mých kolegů mi už koncem listopadu s nadšením vyprávěl o tom, jak začne v novém roce pravidelně každé ráno běhat. Hlavou mi proběhla otázka, která samozřejmě zůstala nevyřčena. “Proč až v novém roce?” Odpověď je nasnadě. Nový rok je berličkou, která nám pomůže překonat celkem přirozené důvody, proč se nám do toho nechce hned. U ranního běhání to může být to, že si musíme ráno přivstat. Nebo jenom přirozená pohodlnost. Nechceme se vzdát momentální pohody. Víme, že by nám to prospělo, ale neděláme to. Dobrý výsledek se dostaví až za dlouhou dobu, ale ty nepříjemné překážky jsou tady hned teď. Tak to odložíme.

 Celý článek Přidáno 08.01.2019

Vánoční přání 2018

Vážení klienti, milí přátelé, 

 

přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků

a úspěšný vstup do nového roku 2019!

 

Dovolte nám poděkovat za dlouholetou přízeň,

kterou nám projevujete.

Věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat!

 

Věra Zámečníková s týmem poradců

 

 Celý článek Přidáno 18.12.2018

Stavební do konce roku ještě výhodněji!

 

 

Stavební spoření je jedním ze základních prvků zhodnocování finančních prostředků. Hlavní devizou je státní podpora, která činní až 2 000 Kč ročně. Zároveň je stavební velmi bezpečné, neboť vklady jsou pojištěny.

V současné době nabízíme uzavření smluv o stavebním spoření bez poplatku. Tato akce platí pouze do konce roku. Využijte této šance a získejte skvělé zhodnocení vlastních prostředků.  

 

Neváhejte nás kontaktovat!

 Celý článek Přidáno 11.12.2018

Dotazník pro uchazeče trhu práce

Vážení,

 

v rámci zkvalitňování našich služeb, hledáme posily do našeho týmu spolupracovníků. Prosím vyplňte krátký dotazník, který vám může zlepšit své finanční podmínky. 

Odkaz na dotazník: Dotazník

 

I vy můžete podnikat - peníze - budete jich mít tolik, kolik chcete...

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na osobní setkání

 

Pozvánka na zdarma seminář o financích

 

12 (1)

 Celý článek Přidáno 27.11.2018